Cihazlı Su Kaçağı Tespiti


Çeyrek asırlık deneyimimizle, ev ve işyerlerinizi kırmadan, pisletmeden termal kameralı cihazlarımızı kullanarak 15 dakika içerisinde su kaçak tespiti ve onarımı hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz garantili ve uygun fiyatlıdır.

Rekabetçi fiyatlarımız ve Garantili Su Kaçak Tespit ve Onarımı hizmetimiz için bizimle iletişime geçin.

Cihazlı Su Kaçağı Tespiti Nedir?

Evinize ciddi zarar verebilecek bir şey varsa o da sudur. Su Kaçakları, ev ve iş yerlerinde ki su baskını, rutubet, çürüme gibi sorunların bir numaralı nedenidir. Ayrıca, yalnızca pahalı olmakla kalmaz aynı zamanda çevre için de kötü olan muazzam miktarda suyun israf olmasına neden olur. Su kaçakları kontrolden çıkmadan veya kendi başınıza halledemeyeceğiniz kadar büyük bir sorun haline gelmeden önce su kaçağını tespit etmek için hizmetler sunuyoruz. Ustalarımız, su kaçaklarını tespit etmek için gereken tüm araçlara sahiptir, bu sayede daha fazla hasara neden olmadan su kaçağı tespitini gerçekleştirebilir ve uygun fiyatlarla onarımını gerçekleştirebiliriz.

Beton zeminlerin altında oluşan su kaçakları veya sadece çıplak gözle neler olup bittiğini görmenin mümkün olmadığı  borular ve tahliye yolları nedeniyle evinizde bir sel veya su faturalarında boşa para harcamak istemezsiniz. Akustik cihazlar ve termal kameralarla hizmet veren sıhhi tesisat ustalarımız, çıplak gözle görülmesi zor olan beton zeminlerin altında sızdıran boruların olabileceği sıcak noktaları tespit etmek için size yardımcı olabiliriz. Su Kaçaklarını kapsamlı onarımlar gerektiren daha büyük sorunlar haline gelmeden önce tespitini uygun fiyatlarla yapalım. Bugün Bizi Arayın.

Su Kaçağı Neden Olur?

Su kaçağı, birçok nedeni olabilen yaygın bir sorundur. Çoğunlukla Binaların eskimesi veya inşaat sırasında kullanılan malzemelerin eskimesi, tesisatın yanlış yapılması, kullanılan malzemelerin kalitesi ve bazı durumlarda sızıntının fark edilmemesi, su kaçağının evinize veya işyerinize hasar vermesine neden olan küf oluşumuna  yada yapısal hasarların oluşmsana neden olabilir.
Herhangi bir nem, rutubet  probleminden şüphelendiğinizde su kaçak tespitinin yapılabilmesi için bir sıhhi tesisat ustası çağırılmalıdır; Bu durumla ne kadar erken ilgilenirseniz, oluşabilecek ve daha büyük bir sorun haline gelebilecek yüksek maliyetli hasarlardan o kadar hızlı kurtulursunuz.

Su Kaçağını Nasıl Fark Edebilirsiniz?

Su kaçağı, evde kötü kokular oluşmasına, duvarlarda küf oluşmasına ve daha da kötü durumlarda sağlığı etkileyecek ölçüde kirli suların yayılmasına sebep olur. Bu durumlardan birine rağmen tespit edilemeyen su kaçakları, mevcut yeri kullanılamaz hale dahi getirebilir.

Hızlıtespit olarak, konutlarda ve işyerlerinde kullandığımız termal kameralar ve akustik cihazlar gibi teknolojik cihazlarla, kırmadan ve ortalığı dağıtmadan su kaçağını tespit edebiliyoruz. Bu yöntemle, aynı zamanda sızıntı yapan suyun yoğunluğunu ve kaynağını tespit edebildiğimiz için, sızıntıların onarımlarını da hızlı bir şekilde yapabiliyoruz.

Tesisatçı mı arıyorsunuz?

Garantili ve Uygun Fiyatlı Su Kaçağı Tespit ve Onarım Hizmetimizle İlgili Bizimle İletişime Geçin.